Wysyłka.

Wysyłki dokonujemy za pośrednictwem firm kurierskiech: InPost, DPD, DHL, FedEx, K-Ex, paczkomaty inPost oraz Poczty Polskiej

InPost      DPD     Globkurier     Poczta Polska    DHL

Przedmiot, za który należność została zaksięgowana zostaje poddany weryfikacji na magazynie w celu sprawdzenia jego dostępności. 

Przygotowanie zamówienia zajmuje 1 - 3 dni roboczych. Zamówienie zweryfikowane wysyłane jest  dnia następnego od daty jego weryfikacji. Paczki są starannie zabezpieczone i opisane. Wysyłamy je w dni robocze. Jeżeli wysyłka z jakiejś przyczyny się opóźnia,  klient jest o tym fakcie niezwłocznie poinformowany telefonicznie lub mailowo. Status Państwa zamówienia można śledzić w panelu klienta w zakładce HISTORIA I SZCZEGÓŁY ZAMÓWIEŃ.

Zamówienia klientów zagranicznych lub z adresem dostawy innym niż krajowy, obciążone są dodatkową opłatą. W przypadku zamòwień, których kwota finalna przekracza tzw. próg darmowej dostawy ( 450 zł ) również zawierają dodatkową kwotę za wysyłkę zagraniczną.

Niektóre produkty w naszym serwisie obciążone są dodatkową opłatą transportową - dodatkowe koszty ubezpieczenia produktów w trakcie transportu.